Играте на „Вечните“ и Монако, а квотата е 11.5

Денешните Квоти на денот ни носат три натпревари од Лигата на Европа и Конференциската лига, а вкупниот коефициент е 11.5.

Црвена ѕвезда е фаворит против Лудогорец, а за водство во првото и победа во текот на сите 90 минути, како и тоа да видиме од два до пет погодоци, Sport Life нуди квота од 2.20.

Нивниот голем ривал Партизан гостува кај Флора Талин и за победа на „црно-белите“ проследена со три погодоци има коефициент од 2.85.

Монако и Реал Сосиедад ја играат една од најинтересните средби во Лигата на Европа, а да видиме најмалку по еден гол во двете полувремиња, даден е коефициент од 1.85.

- Оглас -

Најнови вести