Игри на голови за европските мечеви во квотите на денот (Фото)

За петте денешни квоти на денот кои ги предлага Sport Life, вкупниот коефициент изнесува 54.46, а натпреварите во понудата се од Европското првенство, Копа Америка и египетската фудбалска лига.

За дуелот на Словачка и Украина, во Sport Life ќе најдете супер квота од 2.20 за играта дека во двете полувремиња ќе има од еден до три гола.

И за средбата на Полска и Австрија се нуди да типувате на голови, со тоа што тука понудата е за „гол-гол“ во било кое од двете полувремиња, ако погодите, имате добитна квота од 2.35.

Победа на Ал Ахли со нивно водство и по првото полувреме и со 3+ голови на крајот на мечот со Ел Даклие, е комбинација која ви носи квота од 2.15.

Одлична квота од 2.45, Sport Life нуди за дербито Холандија – Франција и сите кои мислат дека ќе биде ефикасно, мора да ја искористат. Играта за која се нуди оваа квота на денот е двете селекции да дадат гол и во двете полувремиња да има барем по еден погодок.

Чиле да не загуби од Перу, а притоа да има 2-5 гола на овој меч, е последниот предлог за денеска, и квотата е точно 2.00.

- Оглас -

Најнови вести