Им дадоа 13 гола, па ги тешеа (Видео)

Синоќа беше остварена највисоката победа во историјата на СП за жени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *