Им здосади да чекаат – Македонските третолигаши „свират“ крај на сезоната

До сите клубови од сите региони стигна предлог 2019/20 да биде завршена, а екипите треба да се изјаснат најдоцна до 12 мај.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *