Има што да се игра, петте квоти на денот во Sport Life се вистинскиот избор!

Квотите на денот кои за денеска ги нуди Sport Life, носат вкупен коефициент од 46.63, и тоа треба да биде доволна препорака да посетите некое од бројните уплатни места на најдобрата обложувалница во Македонија, и да чекате добивка.

За Кајзерслаутерн – Сандхаузен, квотата за ефикасен меч со три или повеќе голови, од кои барем еден во првото полувреме, е 2.20.

Од Германија е и вториот предлог, за на средбата Келн – Бохум да има од еден до три гола во двете полувремиња, квотата во Sport Life е 2.05.

Интер да победи на гости кај Специја со тоа што мора да падне гол во првото полувреме, е комбинација која носи квота 2.00.

Убава квота од 2.35 има за дуелот Лил – Лион. Искориститете ја квотата доколку верувате дека ќе биде ефикасно, со голови на двете страни и во двете полувремиња.

Последниот предлог е со квота 2.20, а за да биде добитна, потребно е Порто против Есторил во двете полувремиња да постигне од еден до три гола.

- Оглас -

Најнови вести