Има сомнежи дека и мечот Ливерпул – Атлетико бил „биолошка бомба“

По присуството на 3.000 шпански фанови во Ливерпул, Коронавирусот се прошири во двете земји.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *