Има трилинг пехари во УЕФА купот, го уапсија за 106 стебла марихуана

Играше за Јувентус, Интер, Рома, Парма, со три од овие четири екипи освојуваше и европски пехари, но се посрамоти и заврши зад решетки.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *