Интер има долга листа на напаѓачки желби, најблиску до Милано е најголемата утка на Реал Мадрид

Шампионот на Италија има седум офанзивци како потенцијални засилувања, а најреална е варијантата со Лука Јовиќ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *