Интересна комбинација на квотите на денот носи вкупен коефициент од 13

Две квоти од по 2.20 и една од 2.70, се нудат во денешните три предложени квоти на денот во Sport Life. За трите меча заедно, вкупната квота е 13,06.

Првиот предлог е од исландското фудбалско првенство. За мечот Фрам Рејкјавик – ИБВ, имате супер квота од 2.70 за играта дека домашните ќе постигнат од еден до три гола во двете полувремиња.

Вториот предлог е да уплатите на победа на Монако над Асвел Вилербан во третиот меч од плејофот во кошаркарското првенство на Франција, со тоа што домашните треба да го добијат и првото полувреме. Оваа игра носи квота од 2.20.

Како за крај останува предлог квота од 2.20 за играта 1-3 гола во прво и 1-3 гола во второ полувреме на средбата помеѓу Бостон ривер и Данубио од уругвајската фудбалска лига.

- Оглас -

Најнови вести