Интересна порака пред почетокот на СП: Македонија е најопасна во 90+5 минута (Фото)

Ракометарите се одлично расположени пред утрешниот прв меч во Египет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *