Интересни калкулации: Вест хем ќе заврши пред шампионот Ливерпул (фото)

Како би изгледала табелата во Премиер лигата според пресметките направени во постигнати и примени погодоци, односно просечно освоени бодови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *