Иранка се самозапали поради забраната за влез на стадион

Трагедија со смртни последици поради забранетата љубов кон фудбалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *