Исклучување за 10 секунди: На судијата му рече дека е луд (Видео)

Ѕвездата на Атлетико Мадрид со непромислен потег

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *