Исланѓанецот се бричел користејќи го пехарот од Премиер лигата како огледало (Фото)

Оригинален начин да се прослави титула.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *