Историја во ЛШ – Дедото за жал не дочека да го види внукот како европски првак

Маркос Алонсо јуниор вечерва не играше, остана на клупата за резерви, но може да биде горд и на себе и на својот дедо кој беше европски првак дури пет пати

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *