Историја за ѕвезденото трио на Бруклин нетс, Дончиќ не памети ваков лош меч

Мрежичките го декласираа Бостон со 141:126, а го имаат и првото трио во историјата со 104 поени комбинирано во меч од НБА-плејофот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *