Историска победа на Брентфорд: Пчеличките фатија подобар залет од Лебедите и долетаа во Премиер лигата (видео)

По 74 години пауза Брентфорд повторно ќе биде дел од англиската елита

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *