Италија го доби најстариот играч со хет-трик во Серија А

Родриго Паласио трипати ја враќаше Болоња од негатива против Виолетовите и испиша историја

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *