Италијанска актерка вети жежок стриптиз ако Интер ја освои Лигата на шампионите (Фото)

Актерката и инфлуенсерка, Стефанија Маркиона, е позната во Италија како навивачка на Интер, а сега за неа се дозна и низ целиот свет откако се прослави со ветување дека ќе изведе жежок стриптиз доколку нејзиниот омилен тим ја освои Лигата на шампионите.

Интер во осминафиналето игра со Ливерпул, дуел во кој англискиот тим е фаворит на хартија.

Во Италија не е непознато да има вакви ветувања. Единствен случај кога ветувањето за јавно соблекување по повод прослава на титула се исполни беше пред 20 години, кога Сабрила Ферили изведе стриптиз кога Рома стана првак на Италија, но таа не се соблече сосема гола поради реакциите од Ватикан.

- Оглас -

Најнови вести