Италијанска работа – Аутсајдерот Фрозиноне ја победи Фиорентина на гостински терен

Апсолутниот аутсајдер успеа да освои бодови со голот на Циофани во финишот на мечот за продолжување на надежите за опстанок

Слични вести...