Ивана ја заборави Хрватска, се префрли на НБА, сега е најжешка навивачка на Мајами хит (Фото)

Ивана Кнол, која стекна светска популарност благодарение на облините на своето тело и навивањето за Хрватска на Мундијалот во Катар, сега се префрли на кошарка и почна да навива за НБА-тимот Мајами хит.

 

Ивана на социјалните мрежи се пофали дека го гледала мечот Мајами хит – Бруклин нетс носејќи дрес на Мајами со број 22 на Џими Батлер, а носела и црвени хеланки кои при позирањето го истакнуваат нејзиниот задник.

- Оглас -

Најнови вести