Иванишевиќ: Надал нема шанса во финалето против Ѓоковиќ

Шпанецот има 12 титули во Париз, оди по 100-тата победа таму, без загубен сет дојде до финалето, но попладнево спектаклот е загарантиран.

Слични вести...