Избрани резервите за олстар-мечот во НБА

Лилард и Харден се главни резерви, Вилијамсон ќе дебитира, а го нема Девин Букер, но тој си има убава девојка која ќе го теши.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *