Изгледа лесно со Квотите на денот – Наполи да не загуби и победи на Камерун и Милан прават тикет со коефициент 14 (Фото)

Два меча од Серија А во Италија и еден од Африканскиот куп на нациите се изборот за денешните Квоти на денот, а со трилингот може да се направи тикет со вкупен коефициент од 14 во Sport Life.

Првиот предлог е дека Камерун ќе ги победи Зеленортските Острови на меч на кој ќе има од 2-4 гола со коефициент од 2.55.

Наполи е фаворит против Болоња и да не загуби, а притоа и двете екипи да дадат гол или Х2&ГГ има одличен коефициент од 2.30.

Милан има шанса со победа против Специја да биде нов лидер во Серија А, па затоа вреди да се одигра 1&T1 3+ со квота од 2.40.

Сите три натпревари можат да се одиграат на ист тикет или да се комбинираат со сите останати игри од билтенот и дневниот додаток на Sport Life.

 

- Оглас -

Најнови вести