Излив на бес на Ѓоковиќ: Што кашлаш, п…. му мајчина бре (Видео)

Некој со кашлање го деконцентрираше Новак, па светскиот рекет број 1 му се развика на цел глас.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *