Изненадување: Металург го освои Купот на Македонија

Вардарци не успеаја да го одбранат пехарот, тимот од Автокоманда по 2013 година повторно владее со Купот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *