Изненадување во Серија А – Рома не успеа со играч повеќе да го победи Беневенто

За првпат на меѓусебните дуели на овие две екипи немаше голови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *