Израел поведе и ги налути Спартанците – Нова победа на одбојкарите во Сребрената европска лига

Македонија славеше со 3:1 и е на првото место со 12 бода

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *