Извини бордо, ама црвено-жолтите бои ни се најмили

Синдромот на поделби повторно на сцена во Македонија, а за Челзи уште кога го елиминира Реал, се знаеше дека ќе биде првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *