Ја направија најголемата куп-сензација во модерната германска историја, сега се пред згаснување

Клубот со 116-годишна традиција не доби лиценца за натпреварување и ќе мора да мине административна постапка, па може дури и да исчезне.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *