Јаховиќ дава голови пред ЕП, време е за прошка и настап за Македонија во Букурешт и Амстердам (Видео)

Адис и денеска беше стрелец во победата на Гезтепе од 3:2 против својот поранешен тим Анталијаспор и е во топ-форма

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *