Јапонските навивачи повторно со своите манири (видео)

Исто како што собираа отпадоци на стадионите за време на Мундијалот во Русија, Јапонците ги „светнаа“ и трибините на Светското првенство за жени

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *