Јирген Клоп: Судијата не беше праведен!

Тренерот на Ливерпул беше незадоволен од делењето на правдата во Мадрид.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *