Лука Јовиќ го јаде Килијан Мбапе со плата (Фото)

Шпицот на Реал Мадрид е најплатен играч на планетата на возраст до 21 година, а неделната заработка му е 430 илјади евра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *