Јовиќ искрено: Проблемот во Реал беше што не добивав доволно минутажа

Откако се врати во Ајнтрахт, експресно ја пронајде голгетерската форма.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *