Јувентус десеткуван ќе се појави на „Драгао“

Пирло потврди дека му недостасуваат двајца клучни фудбалери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *