Јувентус е апсолутен фаворит против тимот со којшто ремизираше на последните два меча

Победа на Старата дама е најсигурниот тип за денеска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *