Старата дама го има и најгрдиот дрес на планетата (Фото)

Резервниот дрес на Старата дама во комбинација од три бои е избран за најлош од страна на фудбалските симпатизери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *