Јувентус и Лион ќе го сефтосаат камбекот во Лигата на шампионите на 8 август

Радио Монте Карло, кое важи за добро информиран медиум, објави дека со реванш-мечот во Торино ќе продолжи најквалитетното европско клупско натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *