Во цел свет нема ваков случај: Јувентус на последните девет меча доби седум пенали

Во корист на Старата дама, во просек се свири речиси по еден удар од белата точка на меч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *