Јувентус сака да го задржи Мората на позајмица за петпати помалку пари

Старата дама најави дека нема да ја активира клаузулата за перманентен договор, која е висока, и сака за помала сума да ја продолжи позајмицата на шпицот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *