Како изгледа стомакот на Ѓоковиќ пред денешниот меч со Зверев? (Фото)

Светскиот рекет број 1 ќе се бори за место во полуфиналето, каде што веќе место обезбеди сензационалниот Русин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *