Како лидерот во Првата лига се придржува до препораките за превенција oд Коронавирусот (фото)

Вардарци одржуваат социјална дистанца и на табелата во македонскиот шампионат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *