Како мало дете: Радоста на Ричарлисон кога дозна дека ќе игра за Бразил на Копа Америка (видео)

Офанзивецот на Евертон во друштво со најблиските чекаше да го прочитаат неговото име

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *