Како на филм – Со вперен пиштол и боксови удри по тренер на босански прволигаш

Славко Петровиќ преживеал вистински хорор и бил истепан од непознат напаѓач, кој подоцна е уапсен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *