Како нѐ најави УЕФА? Вреди да се гледа мечот меѓу Германија и Македонија

Англија против Полска е дербито на денешните мечеви од третото квалификациско коло, а и мечот во Дуизбург е во топ-3 во изборот на УЕФА

Слични вести...