Како реагираше Јокиќ кога му кажаа дека е МВП на НБА-лигата? (Видео)

Комесарот на НБА-лигата прекина состанок на Денвер нагетс и им ја соопшти веста, интересна беше реакцијата на Србинот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *