Како се „изгоре“ германскиот гигант? Баерн му дава плата од 5 милиони евра, а тој треба да игра во регионална лига

Баварците не знаат како да се ослободат од пропаднатиот талент

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *