Како што одминуваше времето, така Надал беше сè подобар (видео)

На бранителот на Ролан Гарос му следува дуел со Шварцман за пласман во полуфиналето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *