Како успеаја да не дадат гол, беа шестмина сами пред голманот (Видео)

Неверојатно е како тимот во црвени дресови испушти ваква шанса откако одлично избегна офсајд замка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *